Új hozzászólás Aktív témák

  • dobobazsy

    őstag

    válasz troll81 #74735 üzenetére

    köszi! :R ma megejtettük életünk első erősítő beépítését. nem volt zökkenőmentes, és nem is tökéletes még valami :F
    az erősítő ugye egy négycsatornás Audio System Twister F4 240, amiről az első szettet és a kalaptartóban lévő oválokat akarjuk hajtani. szól is mind a négy csatorna, de a fader beállítás nem működik rendesen :F ráadásul az oválok üvöltenek az elsőkhöz képest.. kötögettem az rca-kat is meg a hangszórókat is mindenhogy, de ugyan az. a fadert ha eltolom hátra akkor csend, ha előre tolom akkor meg szól mind a 4... :F :F
    a fej egy Pioneer MVH-S420BT és 2 pár rca megy az erősítőhöz, tehát elvileg az egyik a front a másik a rear... az erősítőt A+B-ra állítottam. így nekem olyan kb mintha egy pár RCA-ról menne csak az egész..

    mit rontottam el, valakinek esetleg valami tipp?

    és még egy rövid kérdés: ugye a fejnek csak 2V-os RCA-ja van, de az erősítőn lehet állítani 4V-ig. hová kéne állítani a Gain potikat? valahol olyan képet láttam, hogy a 4V utáni egyel kisebb "beosztás" már csak 1.2V (ilyesmi) feszültség érték tartozik. elsőre beállítottam a kettő közé, de még mindig mintha kicsit halk lenne.

    köszi szépen!

Új hozzászólás Aktív témák