Új hozzászólás Aktív témák

  • Diabolis

    tag

    Sziasztok!

    Szeretnénk lecserélni az autóban -egyenlőre csak -a fejegységet. Nekem a lényeg, hogy normálisan szóljon (nem, nem két háztömbnyi basszusról beszélek), páromnak a lényeg, hogy legyen rajta egy normális minőségű bluetooth kihangosító (ezt most ideiglenesen áthidaltuk, de.....). Ja, és persze nem a 50k+ kategóriára gondoltunk... (gondolnánk, de na :D ) Inkább 30k körüli a plafon.
    Azt láttam, hogy itt nem nagyon emlegeti senki a Sonyt. Van vele valami gond? Nekem anno bejött, ezért kérdezem, hogy nagyon rossz vétel lenne?
    Ja, és egy "apróság": ZÖLD ZÖLD ZÖLD :D Mivel az autó kívül szép zöld (opel astra), belül sem szeretnék másik színt látni. Igen, tudom, ezzel egy csomó lehetőséget kilőttem, de ez van :D
    Később persze a gyári hangszórók is cserélve lesznek, de most még egész tűrhetően szóltak (a gyári kazettás fejjel, ami érthető okokból ugrott).
    Szóval: 1 DIN, zöld, középáras, BT kihangosító. Vagy sokat akarok? :D

    Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Új hozzászólás Aktív témák