Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolfskin

    őstag

    válasz Warloo93 #56807 üzenetére

    hú, köszi, izgalmas cikk, de ennyit biztosan nem fogok foglalkozni vele...
    most egy széles-sávú papír hangszóró van a mélyközép helyén a gyári legolcsóbb rádióval, és ha nem recsegne a baloldali nem is foglalkoznék vele. szóval ennél azért biztosan jobban fog szólni, több energiát (de főleg pénzt) már nem szánok rá... úgyis 80% Kossuth rádió, 20% Bartók szól, csak hosszú utakon hallgatok zenét, az meg havonta egyszer van kb.

    @opeter70 : értem. bár szerintem az a gyengébbik "fél-szett". az aktív rendszerben mi szűri szedi a frekiket? egy aktív hangprocesszor még az erősítés előtt? mert hogy volna annyi csatornám, hogy külön hajtsam azért jobb a morel, mert lehet biamplifikálni, van mély és magas bemenete is a váltónak, így lehetne 4 csatornával hajtani és a gain-el szintezni.

    ------------------------------------
    más.
    vettem egy alpine 3554 erősítőt, két kérdésem volna.
    bekapcsoláshoz egyszerűen csak rövidre zárom a remote két érintkezőjét? ilyen dugót hol kapok?

    érdekes, hogy páratlan számúakon (3553, 3555) a hagyományos megoldás volt (remote és tép összekötése)

    a kondik ezekben mennyre örök életűek? kicsit mintha némelyiknek kifelé domborodna a feneke. vagy csak én látom úgy...? nem vészesen, de... előfordul? ezek javítható dolgok, ha úgy alakul, igaz?

    [ Szerkesztve ]

    ''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

Új hozzászólás Aktív témák