Új hozzászólás Aktív témák

  • Octi

    aktív tag

    válasz Pubszon #1165 üzenetére

    A nakamiCSit meg a Clariont hadjad mert jóformán hallani se lehet róluk ést ezred annyit se adnak el mint Sonyt.

    Hát a Naka nem is egy tömegtermék.

    És amit tud az miért nem elég?

    Miért nem jár minden ember 1.0-ás Suzukival?

    Ja és nem Hightech fejekről volt szó hanem hétköznapiakról.

    Már bocsi, de Te azt állitod, hogy ''a Sony az isten''. Soha nem mondtad, hogy csak a hétköznapi kategóriában.

    És a te általad felsorolt márkákből eggyik sincs a fasorban se csak az Alpine, és ha láttad volna csúnyán elverte a Pioneert Lasvegasban egy versenyen.

    Lehet hogy nagyon fáradt vagyok, de ebből a mondatból egy kukkot sem értek.

    Meg ha szerinted ojan szar márka a SONY akkor miért viszik mint a cukrot, minden termékét(TV, BLUE-RAY, PLAYSATION, TELEFON, STB...)(pedig nem olcsó)?

    Már bocsi, de én nem mondam olyat, hogy szar lene a Sony. Én csak azt vitatom, hogy ez a márka az isten, és csak szar létezik rajta kivől.

    Playstation: A ''3'' jó nagy bukta. A kutyának nem kell. Megbizhatatlan, drága. Jól oda is baszott a Sonynak anyagilag.

    Telefon: Erről megkérdezném az Ericsson-t is. Az egyesülés előtt milyen telói voltak az isteni gyártónak?

    Elmondom neked: Mert KIRÁLY!!!

    No comment :W

    Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

Új hozzászólás Aktív témák