Új hozzászólás Aktív témák

  • Nisida

    aktív tag

    válasz kuyarashi #2652 üzenetére

    Hello!

    Amit belinkeltél szinte minden le van írva. Ennél több nem nagyon kell szerinte.

    De pár jó tanács, nem tudom mindenképpen a 2014-eset akarod-e használni? Mert a 2010-estől elég erőforrás zabáló lett az Autocad - ez az én véleményem szóljon ha valaki nem ezt tapasztalta - .
    Ha van lehetőséget akkor ne a minimumra készüljél a rendszer megvételénél.

    Alaplap: valami strapabíró , jobb minőségű, adott esetben video teljesítmény támogatás.

    Proci: i3 vagy i5 legalább

    Memória: 8 Gb memória alatt nem nagyon foglalkoznék. Főleg mert eszi a rendszer.

    Video kártya: egy jobb minőségű 3d -s kártya - itt vita van melyik a jobb, az Autocad Nvidiás hivatalosan, de szerintem az AMD mindenben jobb :) -. Hogy itt ddr3 vagy 5 , kisebb mem méret de nagyobb bit vagy nagyobb mem méret kisebb bit azt meg nem mondom neked.

    Monitor: valami jobb 24" pl: HP LP2475w de legalább ~1900 x ~1600 -as felbontás. Nagyobb monitor nem kell mert egyenlőre normális felbontásban megfizethetetlen. 30" meg 27" -es 1900 x 1600 -os felbontással értelmetlen. Lehetőség szerint 2 - 3 monitor ha nagy mennyiségben dolgozol folyamatosan. Egyik monitor kellékek, egyéb paletták, stb. a másik a munka tér, adott esetben harmadik a kiegészítő , mail, zene, word, stb.

    Egér: Valami jobb pl: Roccat Kone XTD - tudom egy vagyon de ... az élmény felejthetetlen. Minden képen kábeles legyen!

    Ház: gusztus szerint, de jó szellőzés kell.

    Háttértár: 1 - 2 Tb külön a rendszer , külön adat plusz egy NAS backupnak vagy rack hely egy 1 Tb-s kivehető backup lemeznek, rendszer és adatra egyaránt.

    DVD: DVD / CD író , de ha va egy kicsivel több akkor egy BD iró, már csak a kapacitás miatt.
    ( Ha a terméket digitálisan kell szállítani akkor egy Lightscribe-os dvd íróval profizmus vihető a megjelenésbe )

    "Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Új hozzászólás Aktív témák