Új hozzászólás Aktív témák

  • Formaster

    Topikgazda

    válasz KisBundi #19238 üzenetére

    Nekem most K2 Ultra Carnauba van fent, ebay-en vettem potom 11 euróért egy tégelyt. Nem mondom, hogy rossz, de lehetne tartósabb is. Persze így polír nélkül, nem is tudom, hogy mi várható el. Szerintem ennyi pénzért bőven jó. Most úgy 2 hónapig maradt fent, persze előtte szépen letakarítottam a fényezést gyurmával. Viszont egy kicsit nagyobb víztaszítása lehetne, bár kérdéses, hogy a polír hiánya miatt nincs, vagy ennyit tud a wax. Gyöngyözik rajta szépen a víz, de nem pergeti le eléggé. Amikor vettem az autót, akkor 100km/h-nál szinte azonnal leszáradt az autó, bár akkor meg frissen volt polírozva és kérdéses, hogy pontosan milyen bevonat volt rajta.

    Nem egyenesen arányos. Különféle receptek, brandek vannak, de van egy határ amit már nem érdemes átlépni, csak kiállítási darabok esetén. PL egy 500 frankos swissvaxot nem fogok megvenni, mert annyiból lekerámiáztatom kompletten az autót, és 1-2 évig hozzá sem kell nyúlni. Persze lehet a swissvax olyan fényt ad, mintha vizes lenne az autó, de itt döntse el mindenki, hogy kiállítási autója van, vagy használja is azt naponta.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák