Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz Ear001 #1243 üzenetére

    "Annyit még hozzátennék, hogy szerintem ide nem topicgazda kell, hanem véleményvezér."

    Pontosan ezért javasoltalak, és ezért szeretnélek a várt szabadkozásod eljövetele ellenére is mégegyszer kapacitálni. Hogy itt is legyen "Bodz", aki vastagbetűjének hatására mindenki hajlandó lenyelni a fórumozási feltolulást. Bár enyhén szólva egyetértettem és természetesen továbbra is egyetértek Tigris topikgazdai vállalásával, én tegnap próbáltam mégis lebeszélni róla, mert a bejelentése után sajnos egyértelművé vált, hogy az ő vastagbetűjét eleve nem fogja mindenki lenyelni (tegnap este Tigris már le is írta itt, hogy nem ragaszkodik mindenáron a jelöltségéhez, ha van megkérdőjelezetlen jelölt). Például egy Ear-Python tandem, amelybe mindkét ember egy kicsit mást adna bele, tudna olyan tandem lenni, akik vastagbetűjét mindenki lenyelné, és akkor már nem is lenne szükség vastagbetűre, mert a vastagbetűjük damoklészkardként lebegne ezen gordiuszicsomó fölött. Vagy Ear-Pazolini tandem...

    Amikor javasoltalak, természetesen biztos voltam benne, hogy esély sincs arra, hogy elvállald az óvóbácsi szerepét a dedónkban, de mégis, mégegyszer kérlek erre. Anno, a topik indulásakor leoltottam a fórumtársat, amikor nem értette meg elsőre, hogy engem ne javasolgasson topikgazdának, most mégis, másodszor is alkalmatlankodom, és személyesen megkérlek, hogy vállald el, akármekkora donquijotei hibbant vidéki szélmalomharc is ez az egész topik, úgy ahogy van. Elnézést a grafomán bizalmaskodásért, de tényleg kérlek. Véleményvezérnek. A topikgazdai stallummal esetleg járó irodai papírmunkát és fegyverhordozást elvégzi majd a sanchopanza, például Python. Vagy más.
    Légyszíves! :B

Új hozzászólás Aktív témák