Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca 012

    őstag

    válasz ambipur #5179 üzenetére

    Wifi kártya kapcsán sajnos nem tudok 100%-os receptet. Itt leírtam ami látszik. A fekete feliratos volt a rossz, de ahogy elnézem már egyre kevesebbet árulnak belőle, úgyhogy kicsi az esélye, hogy belefutsz egy ilyenbe..

    Az AMD fejlesztésekkel még nem is volt időm foglalkozni, meg a P3 időszakban volt egy próba erejéig AMD-s lapom. Ott a ventilátor visított, és mégis sült a CPU.. Kiderült abban az időben ez természetesnek számított AMD téren. :W
    Nyilván azóta rengeteget fejlődtek, de akkor bennem kialakult egy szubjektív vélemény és csalódtam a márkában.
    Azóta annyit vettem észre, hogy amelyik ismerősömnek AMD cpu van a notebook-jában, az kicsit többet "szenved" és mintha lassabb lenne náluk minden, de mivel nyilván az olcsóbb árfekvés miatt választottak AMD-s konfigot, spórolásból lehet abból is a leggyengébbet vették.. :F
    Mindenesetre ebből kifolyólag nem hinném, hogy valaha AMD-t veszek és mindig lesz "válasz" intel részről is, úgyhogy talán rákényszerítve sem leszek sosem. :C

    Kihangsúlyoznám, hogy ez egyéni és totál szubjektív vélemény. :K Ettől még lehet hogy az AMD is gyárt stabil, gyors, alacsony fogyasztású, hűvös CPU-kat, chipseteket, alaplapokat, csak én valószínűleg ha tehetem már nem ezekkel próbálkozok!

    A várakozás pedig megint csak egyéni kérdés!
    Épp az utóbbi időben vot róla szó..
    Véleményem szerint valamire vagy van szükség és akkor a jelenleg ár-érték arányban legmegfelelőbb összetevőkből összerakom, vagy nincs rá szükség és akkor várunk-várunk folyamatosan félévről-félévre a következő fejlesztésekre.. :D

Új hozzászólás Aktív témák