Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz FireKeeper #9257 üzenetére

    áááá, ismerem, nagy poén :C amúgy nekünk Fourier csak matekszigón lesz, akkor viszont mindenki rendkívül vallásos.

    Vajda papa kedvenc matekos poénja, ami rendkívül fárasztó:
    "függvények ülnek a kocsmában és iszogatnak, egyszercsak beront a deriválás. mindenki rohan, menekül, egyedül e^x marad bent, oda megy hozzá a deriválás: -"te hogyhogy nem menekülsz tőlem?" -"hát mert én az e^x vagyok, ha deriválsz engem, akkor ugyanaz maradok." -"és ki mondta, hogy x szerint deriválok?" ;] fetrengtük az órán :DDD

    (#9260) F34R: kemény is, de ha tanulsz, szorgalmas vagy és főleg mersz kérdezni, akkor messze nem lehetetlen. nekem is menne, ha néha nem volnék mérhetetlenül lusta. a matek, főleg Vajda papával jó. nála jobb tanárt még nem láttam... leginkább két tárgytól és 2-3 tanártól kell fosni. egyik az algoritmusok tárgy Csinkkel, másik a Fizika "Dorothyval", esetleg közgáz Kiss Marival... a többi ehhez képest sétagalopp. algoritmusok Csinkkel azért, mert az egy C-n nevelkedett, ős C-s tanár, és a C#-nak kb annyi köze van ahhoz, hogy a C-ből származtatták nagyon hosszú úton... és C-s, strukturális filozófiával akar oktatni objektumorientáltat... nem véletlenül kezdik egyre lejjebb építeni hatáskörét, a tárgyat idéntől már nem ő vezeti, de vizsgán még ott van. a fizika azért, mert ott lényegében a képleteket, mint egy kottát kívülről kell fújnod, meg gyakorolni (amit láttatni kell a tanárral óráról-órára, mert kicsit pofára is dolgozik, ha úgy látja, hogy megérdemled, akkor beszélhetsz vele), ha puskázni akarsz, akkor csak akkor nem impossibru, ha lvl asianen nyomod. a közgáz azért nehézkes, mert túl van sűrítve, előadás és gyak anyag egy előadásban és slussz, amúgy rohadtul segítőkész a tanár. minden tanár raklapszámra szervez konzultációkat, szóval nagyon nyitottak a hallgatók felé és kb. kötelező elmenni, mert csak jól jársz. a progos tanárok Csink kivételével mind hatalmas arcok. Szabó Zsótika nagyon szigorú, de csak azt kéri, amit lead. a többiek nem ennyire szigorúak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák