Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz steve_p #49913 üzenetére

    Köszi a táblázatot! (azért az jó, ha valaki dolgozik kicsit és nem csak a tuti tippet kéri)
    Olyan embert nem találsz, akinek mindegyikkel lenne tapasztalata, sőt valószínűleg van olyan gép, amelyiknek nincs "gazdája".
    Nagy valószínűséggel a Makita gépről jókat fogsz hallani. Legalábbis én még nem hallottam panaszt rá. Jó fűrészlappal, jó beállításokkal működni fog. (de erre a két dologra oda kell figyelni)
    A Scheppachhal kapcsolatban nekem semmilyen információm sincs csak azt tudom, hogy a cég meglepően széles kínálatot tart szalagfűrészekből. Ebből mondjuk merek arra következtetni, hogy tudják mi fán terem a szalagfűrész. De az ő gépüket csak akkor ajánlanám figyelmedbe ha találsz apróhirdetésben ilyen gépet féláron. Nem tudom, jelenleg mi a helyzet, de az utóbbi időben nagyon sok "csomagolássérült" Scheppach cuccot hoztak be az országba és elég kedvező áron kínálták "szürkeimportőrök. Doboz nélkül vagy vagy valamilyen apró hiánnyal. Szalagfűrészből persze csak kicsit láttam, ilyen nagyot nem.

Új hozzászólás Aktív témák