Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz cekkk #16676 üzenetére

    Szerintem most kevered a szezont a fazonnal, egy tv-t ne hasonlíts már egy kocsihoz vagy egy lakáshoz, és szerintem az a hülyeség ha egy dolog (jelen esetben a tv) tud egy bizonyos dolgot átlag szinten, akkor felesleges másik dolgot üzemeltetni, csak hogy pörögjön a villanyszámla és el tudd mondani hogy igen, az én média lejátszóm vagy pc-s megjelenítőm dnla-ról feiratot mutatni, a tv pedig nem, persze az esetek nagy többségében bdrip magyar filmet nézek és nem használom ki a funkciót :)
    A magyar mentalitás szerintem az amit Te csinálsz jelent esetben, ítélkezel más felett hogy ne okozzon már gondot okozni fosni a pénzt és pazarolni az erőforrásokat, telljen már mindenre.. Tipikus magyar hozzáállás az amit mutatsz.. Van aki ésszerűbben osztja be azt ami van, emiatt lehurrogni valakit szerintem emberi butaság..Egy tv-vel nem fogod tudni túlvállalni magad szerintem, legalábbis a nagy átlag nem egy tv miatt megy tönkre, de mielőtt még megint felhozol nem idetartozó dolgokat ( lakáshitel, autóhitel), jelzem hogy az eredeti kiindulópont az volt hogy érdemes a pc-t üzemeltetni videó nézésre, beépített média lejátszó mellett - helyett.. Szerintem nem, szerinted meg mindenki csóró :)

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák