Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz cekkk #16670 üzenetére

    Persze én se azt mondom hogy a beépített mindent tud mint a külön lejátszó, de én pl ha 100 filmet letöltök, kb 4-et kell átfuttatni mkvtoolnix-on hogy lássa a tv, pedig az enyém már nem mai darab.. felirat? srt felirat a fálj mellétéve és nincs gond. 99%-ban meg lehet találni külön feliratot a filmhez.
    Ha valakinek tellik egy drága dologra akkor mindenre telljen? Ezt ugye te is viccből írtad :) értem én a poént :)
    De ha pl magamat nézem, tellett az akkoriban felsőkategóriásnak számító tv-re, mégis megérzem a villanyszámlát, mert sajna nem vagyok gazdag, de biztos akinek lejátszós tv-je van az mind gazdag ember.. Akkor valszeg magyarországon elég sok gazdag ember van, csak még nem tudnak róla :) Páruknál mondjuk az a baj hogy nemcsak villanyszámla van a világon, néha becsúszik más kiadás is.. :)
    Amúgy én minden este filmezek, hétvégén több filmet is..Nem hiszem hogy gazdaságos lenne hosszú távon két eszközt járatni amikor egyet is lehet. Pc-t is ezért adtam el és laptopot használok. De még1x mondom, nem mondom hogy a beépített média lejátszó mindenre jó, de az általános dolgokra szerintem megfelel.

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák