Új hozzászólás Aktív témák

  • World-Soft

    senior tag

    Intruder2k5!
    Kiszedtem a helyéről.
    A kártyát is nagy nehezen, mert alul a szivaccsal kicsit össze volt gyógyulva.
    Érdekes dolgot vettem észre.
    Most megy. De ha mozgatom a tápkábelt a dugónál, akkor újraindulgat.
    Most jobban megnézem, és lehet a tavaly vett dugó szélessége lehet egy csöppet kisebb.
    (palán van egy pár mivel kisebb verzió is ezekből a tápcsatikból, mert egy bolt írta hogy van átalakítójuk)

    Most hétvégén tesztelem. Lehet nem volt 100-as a csatlakozás, és ha ment a WI-FI akkor kevés lehetett neki.?..
    Jó kérdés. Meglátjuk hétvégén mit hoz ki magából.

    Lenne egy kérdésem.
    Van egy shudown scriptem aminek 1 baja volt a /opt soha nem tudta leválasztani.
    Most rájöttem azért mert volt egy VPN szolgáltatást amit nem lőtt le a script.
    Viszont a probléma azért félig megmaradt.
    A script futtatásakor még mindig azt mondja nem választható le mert foglalt, viszont ha kézzel unmont-olom akkor az viszont sikerül.
    Nem igazán látom az összefüggést....
    Illetve van egy pre-shutdown-om is, amibe fogalmam sincs honnan vettem a belevalót, de abban meg vagy egy különleges mount parancs is. Lehet ez kavarhat be, de nem találom honnan szedtem a tartalmát.
    Ötlet?
    Tomato esetén is kell/érdemes ilyen szabályosan leállító scriptek használata, vagy ott van ettől jobb gyári megoldás is?

Új hozzászólás Aktív témák