Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • veze

    őstag

    válasz peter153 #15438 üzenetére

    nekem is volt pont ilyen gondom én kingston 1600-as memoriát párban probaltam megetetni vele. ugyanez volt..ujraindulás utan post se. ( az én lapom p5kc)
    Nálam a baj forrása az volt hogy nem tudta maganak beállítani a memoriahoz tartozo aránypárt normálisan. kézzel is probáltam de akkor se szerette ( 1333 -on sem)
    Neked is itt kéne valahol keresni a problémák forrását.
    a két proci más szorzoval más fsb-n mehet, azért van az hogy egyikkel jo a másikkal nem , illetve hogy 800 Hz-en megy 1066 on nem...probáld esetleg kézzel beállitani az 1066-ot is 800-ra elöször, ugy mit csinál.. aztan tovább emelni
    Bár én 1066-os memot sosem használtam de emlékeim szerint azt olvastam hogy ez az 1066 másoknak is problémát okozott.
    Nekem most 1333 -as van benen (DDR3) de csak 1280-on megy pont az elöbb leírt szorzó/arány beállítások miatt (E6750 van benne ami 3,21 GHz-re van huzva és nincs neki ebben a beállításban olyan arány ami pont 1333-ra tenné . ha fölé viszem ugyanaz van mint nálad, agy maradt az hogy alatta van valamivel. de így stabil )

Új hozzászólás Aktív témák