Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz S e t h #1375 üzenetére

    Pedig az,ez tény,grafikában részleteiben,animációban köröket ver az Odyssey-re,ha az openworld neked annyi pluszt adott még igy kidolgozatlanul is akkor nem,de ezt a áll rpg vonalat nem is lehet pozitivumként emlegetni,már csak azért sem,mert amiket skill pontokért megveszel azok nevetséges blődségek.
    Az akkori játékaik meg még a "reálisabb" öléseket (korhű fegyverek,kivégzések) tartalmazták.
    Nah meg aztán ezek az Ac-k már csak cimben azok,annyi formulát gyúrt össze az Ubisoft hogy semmi köze nincs az elödökhöz,(elkorcsosult) jó rpg-t meg ezekböl még sok sok évig nem tudnak össze rakni,azt az erre szakosodott studiok is évtizedes tapasztalat munkájával érték el (morrowind világa,witcher univerzum)

    hdekakas Én még egy Sapphire 380x+i5 4570 el nyomtam,full hd,és majdnem maxon ment,az életbe nem láttam olyan élethű várost mint azt a Paris-t .
    Én is havernak mutattam ő várta jobban,lelombozta hogy mivé lett a franchise,éveket kellene pihentetni ezt a cimet (far cry-t is) Mert csak vicc tárgyává vállnak :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák