Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TBT

    addikt

    válasz Synthwave #43533 üzenetére

    Bálint vagyok, 29 éves, alkoholista... Ja, ez nem az. :DDD
    A Dragon Ball és a Dragon Ball Z volt az első találkozásom az anime műfajjal, úgy 20 évvel ezelőtt (1998-1999 tájékán). Ezeket imádtam, a GT érába belenéztem, de az már nem volt az igazi számomra.
    Időközben volt még a Pokémon + InuYasha, de ezek is kifulladtak nálam 1-2 évad után.
    2012 végén találkoztam a Sword Art Online anime változatával, azóta nagy a szerelem. Tetszett a történetvezetése, a karaktereinek felépítése és az érzelmi oldala (bár ez valószínűleg a sok női karakter miatt van). Időnként újranézem az eddigi évadokat is.
    Viszont az Alicization eddig nem nyerte el teljesen a tetszésem (van benne néhány olyan téma és jelenet, amit nem tudok hova tenni és nem tudom mi szükség volt erre, de a könyveket nem olvastam), megvalósítás szempontjából viszont fantasztikus. Az új karakterek szimpatikusak, csupán van néhány dolog, amit én kihagytam volna - bár a könyvek ismerete nélkül...
    Szépek a grafikák, az animációk és ez az eddigi leghosszabb évad (mind a 24 rész az Alicization köré épül, a felvezető epizód pedig 45 perces).

    Szóval nagyon várom az új évadot, kíváncsi vagyok merre halad tovább a történet.

    [ Szerkesztve ]

    "I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

  • Maxxy10

    addikt

    válasz Synthwave #43533 üzenetére

    Most így elgondolkoztam mik voltak azok ami miatt anime fan lettem...
    Szerintem ezek voltak a legelsők ha jól emlékszem:

    - Blue Gender
    - Kiddy Grade
    - Yu Yu Hakusho

    Persze akkor még nem tudtam,hogy a Pokémon is az volt..

Új hozzászólás Aktív témák