Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #12525 üzenetére

    LoL! Legalább nem csak én gondolom úgy, hogy nem kicsit egoista. :DDD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Synthwave #12525 üzenetére

    Ööö, én csak írtam két általánosan ismert példát - mivel fogalmam sem volt, miért kérdezte, nem is hasonlíthattam magamat hozzájuk. Az ilyet csak az utókor döntheti el, ráadásul én se költő, se fizikuszseni nem vagyok, kicsit sem. Nagy emberekkel példálózok, hiszen ők a legideálisabb példaképek, és közismertek is. Nem beszélhetek valami háttéremberről vagy kis művészről, akinek alig ismerik a nevét, mert nincs értelme a példának. Biztos arra gondolsz, amikor régen Csajkovszkijt hoztam példaként, hogy ő is magányosan élt egész életében, ennek ellenére a klasszikus zene egyik legjelentősebb alakja. De hát ez van, nem hozhatok olyan példákat, akiket nem is ismerünk. :)

    "Meggyőződése, hogy ettől Kiválasztott." - Nos... Semmit nem érzek emiatt, ez csak egy gyakorlati szempont. Semmi akadálya nem volna egy úgymond barátnőnek, ha pl. a munkám része volna, de ehhez valószínűleg színésznőnek kellene lennie, és valamikor a jövőben, amikor már pénzért rendezek. Mindazonáltal egy, a társadalomnak szentelt élet sosem elpazarolt. Vannak, akik a vértanúkat bolondoknak tartják, én hősöknek.

    Psych0: Ah, már értem, mire akartál kilyukadni - az igazat megvallva ritkán esik le az ilyen irónia. :)

    "a szex az egyik legalapvetőbb kommunikációs forma két ember között." - Engem csak a tömegekkel való kommunikáció érdekel igazán és célzottan. (Nem, nem a tömegszex. :DDD) Minden más csak spontán.

    (Ady-n kívül azt hiszem egy ilyen delíriumos stílusú költő sem tartozott a kedvenceim közé. A magyar klasszikus költészet nagy része ezen kívül hazafias, szerelmes vagy mélabús; az avantgárdot nem bírom. Az angol költők között bizony sokuk volt olyan, amit te írtál, de urambocsá, a magyar melankóliát jobban szeretem.)

    Egyébként itt néhányan azt gondoljátok esetleg netalán rólam tán, hogy társaságban, közösségben feszélyezett volnék, vagy nem tudok jól kommunikálni? :) Ah, meg is volnék lőve, elég erősen. A kommunikáció és a beilleszkedés valamikor az iskola óta nem okoz problémát.

    Ijk: "de ahhoz hogy itt a ph-n koptatod a billentyűzetet ahhoz nem?" - Ez kérlek ingyér van :D És nem is sok idő. Két ilyen röpke hsz közt általában történelmi dokumentumokat vizsgálok jó ideje, középkori történelmi novellákhoz, amilyen típusút eddig még nem írtam. Azon kívül csak pár napja lettem megint ilyen aktív, amióta elég beteg vagyok - majd megint eltűnök. :)

Új hozzászólás Aktív témák