Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz #59620352 #8773 üzenetére

    Kezdjük ott, hogy AA szerinti értékeléseket nagy ívben kerülöm, ott 80% 8 meg 9 pont fölött van, egyáltalán nem mérvadó. ;) MAL-t és anidb-t szoktam nézni, ott többnyire reálisak a pontszámok, de így se az alapján döntöm el, mit nézek meg, ahogy azt sem, hány pontra értékelem. Jobb szeretek magam értékelni, de előtte azért elolvasok pár értékelést. Jó néhány átlag 7,5 alatti animét néztem meg, ami nekem tetszett is, szóval... :)) Többnyire azokat lesem meg, amit itt ajánlottak a fórumtársak, de már elég sok olyan is van a plantowatch listámon, amit én szemeltem ki (és a legtöbbje nem top 100-as sorozat).

    A Phantasia-t sem az RPG imádat miatt néztem meg, őszintén szólva kicsit féltem is tőle, hogy játék alapján készült (így az Eternia után). Egyszerűen csak vonz a fantasy műfaj, és az újabb Tales of sorozatok viszonylag jó értékeléseket kaptak, így gondoltam mielőtt beléjük kezdek, érdemes lenne megnézni az "elődöket" is.

    Egyébként kifejezetten ilyen varázslós, középkori fantasyból eddig ami tetszett: Berserk, Druaga no Tou, Guin Saga, Fairy Tail (még fut), sőt, a Those who hunt Elves se volt rossz fantasy paródia. :)) De ott van még a Fractale is, bár az már inkább sci-fi.

    #Totheground: én általában (!nem mindig) várok néhány napot, mielőtt értékelek valamit.

    #hoffman_ : [link] Egyébként igen, fentebb korrekt az információ. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák