Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Néhány napja végeztem a Kaleido Starral, s azt hiszem meg vagyok vele elégedve. 51 rész+3 epizódnyi OVA. Kiváló lehetőséget nyújtott, hogy egy kicsit belepillantsak az artisták világába. Igaz, voltak benne lehetetlennek tetsző mozdulatok, ilyen pl. a helyből 5 méteres ugrások sorozata, mindenféle segédeszköz nélkül, de nem zavart ez a fajta "elnagyoltság". Bár, ha vannak emberek, akik ilyeneket valóban megcsinálnak, hát, le a kalappal! :R A történet nagyon tetszett, s szépen le is zárták, olyan... kellemes érzés fogott el.

    Továbbá bevégeztem a Vampire Knight 1. évadjával is. Nem volt rossz, röpke 13 rész, de még nem lopta be magát annyira a szívembe, bár a sztori még folytatódik. Csak hát... magyarul néztem eddig, s nem tudom várható-e a közeljövőben a 2. évad szinkronosan, de azért ezzel tudok várni. :)

    Közben folytattam a Bleachet is, végeztem a magyar szinkronos részekkel, s bár megfogadtam, hogy megvárom a többi magyar részt is, képtelen voltam tovább várni. Érdekelt a történet folytatása. Erre meg elém toltak ilyen akármiféle új történetet. Talán filler, nem tudom eljátszották-e ezt a mangánál is, de... Na sebaj, azért jó történet volt ez is, no de igazán folytathatnák már végre az Aizen-ék ellen vívott háborút. :DDD

    Tegnap meg elkezdtem egy 24 részes sorozatot, ma végeztem is vele. Őszintén szólva, váratlan volt ez a sztori. A szóban forgó anime: Chrno Crusade. Hát... őőő... izéé.. Vicces, sírva nevetős, az ember azt hinné az elején, hogy ilyen bugyuta apácákról fog szólni, akik irtják a gonoszt, aztán a végére majd valami heppiend következik. De ahogy haladunk a részekkel, rádöbbenünk, hogy tévedtünk. A közepe tájára már egészen komollyá válnak a szereplők, s innentől átcsap drámába. Nagyon szép vége volt, ugyanakkor teljesen kikészített, csak néztem ki magamból, szóhoz se jutottam. Mondjuk örülök, hogy így zárták le a történetet. A sok klisés boldog végű filmek után végre valami nagyon jó... valami igazán nagyon jó. :')

    Mod.: Bár még nincs túl sok anime, amivel végeztem, vagy tudom, hogy mindig is kedvenceim közé fog tartozni, a Chrno Crusade a top 10-ben tuti benne marad, s jelenleg is a top3-ban szerepel nálam a Naruto és Fairy Tail mellett. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák