Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz mark! #38716 üzenetére

    Csajjal a legjobb a nyár! 23 vagyok, én is sportolok, dolgozok, mittomén de a legjobb nyaraim mindig is a lányok miatt voltak. :K Konkrétan most szar hogy közel egy éve nincs senkim, csak sorozatozok meg tanulok itthon.

    Anyways, Shingeki no Kyojin 2x10 (vagy 35, követi már a franc ezt a számozást):

    Mi a f... az egy dolog hogy behoztak egy olyat ami 40-45 chapterrel később mutattak be (konkrétan valamikor év elején jött ki az a chapter amiben szerepelt), de a másik meg hogy annyit mutattak amiből meg már megint csomó minden (gondolva itt mangás spoiler csaxólok a Marley-ra és Paradis-ra, meg a titanok mivoltjára) kitalálható. Nem is értem, de tényleg... a másik meg a Coordinator elejtése, ezek semmi wtf-et se akarnak hagyni? Nem hogy az évad végére, de még a két-három évaddal későbbi történetre se... ez nagyon szar húzás volt, na.

    Amúgy nem volt rossz rész, de mangás szemmel keményen megütött hogy ennyire beledeviáltak a történetbe.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák