Új hozzászólás Aktív témák

  • PaladiN

    aktív tag

    válasz Morris #3558 üzenetére

    Az időjárást szerintem meg lehet szokni. Eleinte nekem is fura és bosszantó volt amikor a munkatársam azzal jött hogy just shower, de aztán megszoktam és együtt tudtam élni vele. Mondjuk addig nem tudtam eljutni mint az angolok hogy egyáltalán ne vegyek tudomást róla, de ugyebár ezért találták fel az esernyőt meg a meleg, réteges öltözetet. Hál isten Angliában a ruházkodás a magyar árszint max fele, de esetenként még annál is olcsóbb.
    Én úgy tudtam hogy angliában a full time job csak annyit jelent hogy elvileg dolgozhatsz napi 8 órát is, de erre nem kötelezi semmi a munkáltatót. Nem magyarország... Cserébe viszont ha jó vagy és a melóhelyeden szükség van a munkádra akkor akár jól fizető túlórákat is vállalhatsz. Szerintem két hónap és 600 font komolyabb segítség nélkül neccesen működött volna. Nem csodálkozom hogy hazamentél. Nekünk kettőnknek 1600 fontal a zsebünkben és 3 hónap probálkozást követően sikerült megtalálni az első "rendesebb" melót. Lehet hogyha még 200 font van a zsebedben és ezáltal még egy hónapot tudsz maradni akkor neked is meglett volna az első tényleges fulltime job. Mondjuk ez időjáráson ez semmit sem változtatott volna. A másik fele hogy London az valóban nem anglia. Nem merem azt állítani hogy máshol sokkal könnyebb, de ismerősöktől akik Londonba mentek azt hallottam hogy eléggé nehezen találtak munkát ahhoz képest ami előtte volt.

    Valojaban addig soha nem veszitesz, amig abba nem hagyod a probalkozast.

Új hozzászólás Aktív témák