Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz Blackmirror #44059 üzenetére

    Atya ég... a HTC-nek nem volt semmilyen az android előtt. Hát akkor volt igazán jó márka a htc... Minden vágyam egy Touch Diamond volt, WM6.1-el a fedélzetén. Aztán lett egy Touch Pro 2 a tulajdonomban, ami az akkori leggyönyörűbb telefon volt. Eszméletlen billentyűzete volt, aztán egy jó ajánlat miatt 3 hónappal később HTC HD2-re cseréltem. Akinek valaha volt olyan telefonja, az mindig is vissza fogja sírni. Egyedül a G2 közelítette meg eddig azt, amit az a telefon tudott. Az első 1 gigahertzes procival, 512 mega RAM-mal, windows mobile 6.5-tel. Aztán felismerték az emberek, hogy ez a telefon egy isten, ezért készült rá android, windows phone 7, windows 95(!!!) és kb minden amit el lehet képzelni. Napi szinten jöttek hozzá az új, jobbnál-jobb ROM-ok és nemrég olvastam, hogy valaki portolta rá a Nougatot és el is indul rajta.... Egy 7 éves telefonról beszélünk... :) Imádom. Lehet veszek is egyet, hátha van hibátlan állapotú jó áron. Úgy futott rajta a Froyo annó, hogy szóhoz sem jutottam... 4,3".... Úristen, az volt a legnagyobb telefon, amit valaha láttam 2009-ben :D

Új hozzászólás Aktív témák