Új hozzászólás Aktív témák

  • tomosny

    csendes tag

    válasz GBRDVD #192 üzenetére

    Szia!

    Én is Gigabyte-tot használok. Maga az android kezd tetszeni, igaz nokia után van pár dolog amit nem tudok megemészteni. Maga a telefon minőségre számomra gagyi. Hátlap nyöszörög folyamatosan. A hangminőség változik nem folyamatossan, mondjuk hívásonként. Gyári autó kihangosítóval használom, kritikán aluli hangminőség itt is, ezelötti telefonokkal semmi problémám nem volt. Persze vannak időszakok amikor tiszta a hangzás. Bluetooth néha kapcsolódik laptophoz autóhoz néha nem, ekkor bluetooth ki-be kapcs. Ez lehet egyedi hiba csak nálam jelentkezik. Várom én is a teszteket másoktól. Összeségében megérte, tetszik, h nem kell cipelnem két telefont. fagyás belassulás, eddig nem jeletkezett 3 hét alatt. Wifi, GPS hibátlan elég erős antennák vannak benne. Ha ilyet veszel mindenképpen úgy számolj, hogy max 1 napot bír. Nekem minden éjjel töltenem kell. Igaz blutooth folyamatossan bekapcsolva. kb 1-1,5 órát beszélek naponta. kb 1 óra net, (wifin, vagy hálózaton). Nekem is van, olyan mondjuk 30-40%-on van estére, de ebben az esetben is tölteni kell... Nyugodtan kérdez mire vagy kíváncsi szívessen kiprobálom megnézzem Neked.

Új hozzászólás Aktív témák