Új hozzászólás Aktív témák

  • Aurig@

    őstag

    válasz laleeee #129429 üzenetére

    Miért bánt valakit az, ha más egy régebbi appot használ? Ha Ő neki megfelel ez miért zavar mást?
    Egyébként nagy kalap fos ez a messenger! Próbaképpen feltettem mert egyik kolléga csak ezt használja, nem tudom milyen megfontolásból.
    A lényeg, hogy miután őt mail cím alapján hozzáadtam, olyan személyeket dobált be, akiket nem is ismerek! Sem a számukat, sem a mail címüket nem tudom, nincsenek semmilyen listában (telefon, mail). Mégis ott vannak!
    Ez normális dolog? Talán ez a jövő, hogy mindent rád akar erőltetni a messenger? Szerintem egyáltalán nem!
    Alapból úgy telepítettem fel, hogy NE szinkronizálja a névjegyeket! Minden nap új személyek jelentek meg, aminek semmi értelmét nem láttam. Elrejteni el lehetett egy darabig, de néhány nap után megint látszódtak. Rohadt akaratos egy alkalmazás.
    ...és mennyien vannak, akik létezni sem tudnak nélküle! Kérdezte is a kolléga, hogy miért szedtem le, mondtam, hogy nincs arra időm, hogy naponta rejtsek el személyeket. Kérdés nélkül frissítette magát úgy, hogy a play áruház ki van kapcsolva. Ez már egy negatív dolog önmagában. Minden app nyugton van, egyik sem kínlódik a frissítések végett.
    Így haszálhatatlan a messenger. Eddig is minden gond nélkül megvoltam, nem hiányzott, ezután sem lesz másképp.

    [ Szerkesztve ]

    <<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

Új hozzászólás Aktív témák