Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motofi

    aktív tag

    válasz tjb007 #55886 üzenetére

    Tisztelt tjb007!
    A fórumot böngészve olvastam az írását és mivel szakértő a tanácsát kérném. Nemrég online vásároltam egy HUAWEI Mediapad M1 8.LTE készüléket. Ez a készülék a mobilarena tesztjében 10-es összeszerelési osztályzatott kapott. Többek között ezért is választottam ezt a típust. Most még is egy apró ragasztási illesztési problémát véltem felfedezni a készüléken. A tablett alsó részén a hangszóróval párhuzamosan lévő müanyag felület és az aluminium keret nem illeszkedik tökéletesen. Valószínűsítem, hogy ragasztási probléma lehet, a hézag kevesebb mint 1miniméter (kicsomagoláskor felsem tünt) igaz kb 5cm hosszan tart. Ez a tablet működését jelenleg nem befolyásolja inkább csak esztétikai hiba, amennyiben ez az illesztési- ragasztási hiba a későbbi használat során sem terjed tovább. Mivel online vásároltam a készüléket, kissé bonyolult a visszaküldése, cseréje. Ráadásul azt is mondhatják,hogy ez a készülék működését nem befolyásolja vagy, hogy a hiba nálam keletkezett. Ha esetleg elérem a cserét akkor is mi a garancia, hogy amit újból küldenek azon nem lesz-e hasonló hiba. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek egyáltalán érdemes-e tenni valamit. Ön mit tenne? Ezek a kissebb illesztési-ragasztási hibák a tabletek esetében előforduló gyakori hibák? Számora azért is zavaró mert 85.000ft-ért már elvárhatja az ember, hogy ilyen jellegű hibák sem legyenek. Hasonló esetem volt egy sony x peria L típusú okostelefonnal, ahol a hátlap nyikorgot használat közben. Azt mondták ez a működést nem befolyásolja, nem hiba.

    [ Szerkesztve ]

  • motofi

    aktív tag

    válasz tjb007 #56843 üzenetére

    Köszönöm a válaszát! Így fogok cselekedni, megpróbálom elsőkörben kicseréltetni.

Új hozzászólás Aktív témák