Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz gabika0013 #86118 üzenetére

    Én csak erre nem vennék tabletet, minek, ha eleve van okostelefon. (nem mellesleg, ha olyan gond van az időjárással, akkor nem biztos hogy GPS-szel fogsz szarakodni, hanem hívod a vizirendőrséget - persze ha az idő szép, csak éjszakai horgászol, akkor lehet benne ráció)

    Egyébként igen, ki kellene tudnod jutni offline navi segítségével egy megadott pontra - de nem feltétlenül egyszerű: mivel kijelölt vizi út nincs, ezért a Balaton közepén a navi két pont között max egy egyeneset fog húzni neked. ha a két pont között nádsziget van, akkor bevisz a dzsindzsásba, ugyanígy ha a kikötőnél van hullámtörő, azon is simán keresztül fog navigálni, ami nem szerencsés. Szóval a navi max tájékoztató jellegű irányt mutat, neked attól még látnod kellene merre evezel.
    De simán lehet hogy mivel nincs út, ezért egyenessel sem köti össze a két pontot, hanem a te mozgásod alapján ha a pontod közelít a célponthoz. És nem ártana valami olyan offline app, ahol forog a térkép, és vagy iránytű is, mert amúgy nem mindegy milyen irányban van a telefon. Nem tudom érthetően leírtam-e a erősen kérdéses részeket.

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Új hozzászólás Aktív témák