Új hozzászólás Aktív témák

  • bostone

    addikt

    Mindenképp egy erősebb táblát választanék, ha már adott a keret.
    De ez én vagyok.

    A jövőt tekintve ez az összeg méltányos is lehet bizonyos szempontokat figyelembe véve.

    Nem akarok hosszú agymenést lefolytatni, ezért igyekszem rövidre fogni. Csak hivatalos viszonteladók árait veszem figyelembe.

    S6 lite a kevés memória és a közepes proci miatt nálam eleve kiesett, ha több évre szánom az eszközt. Samsung mértékkel mérve az ár oké: 130000Ft

    S7 FE hasonló tulajdonságok, nagy méret. Túlárazott: 190000Ft.

    S8 hozza a kötelezőket jó minőségben. Elkérik érte, amit el kell: 273000Ft.

    S8+ nagy méret, jobb kijelző. Ez sem olcsó: 340000Ft.

    A Dex lehet előny az S modelleken. 120 fps, toll mindegyik modellnél adott. Monitort jól fogadják.

    IPad 9 erős gép kevés tárhellyel, a kijelző nem rossz, a Samsungok szerintem szebbek. Az ár szerintem rendben: 130000Ft.

    IPad Air bika proci, kevés tárhely. A processzort jelenleg nagyon kevés alkalmazás tudja kihasználni. Nem olcsó: 245000Ft.

    IPad Pro bika proci, elegendő tárhely. ...: 325000Ft.

    IPad Pro 12.9 minden, ami pro nagyobb, szebb kijelző. Nem fér a keretbe: 420000Ft.

    120 fps csak a pro modellek jellemzője. Tollat külön kell megvásárolni 38000Ft-50000Ft. A Samsungok háza masszívabb, szállításra alkalmasabb lehet. Külső monitorral trükközni kell, de lehet így sem leszen "teljes a kép".

    Billentyűzet választás kérdése, utángyártott vagy eredeti.

Új hozzászólás Aktív témák