Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Abu85 #6757 üzenetére

    A mai neteken jó élmény? Kizárt. 100ms feletti válaszidővel. :N De ha valami csoda folytán a netes korlát eltűnne (kb. esélytelen) akkor is maradna a grid természetéből adódó kiszámíthatatlan késleltetés.

    A számításigényes megvilágítás semmivel nem számításigényesebb, ha a kliens gépe számolja. Fordítva nézve, az adatközpontban is kemény vas kéne hozzá, tehát az egekben lenne az üzemelési költség.
    Én ezt értem, hogy az Nv-nek kelleni fog a bevétel, de ez legyen az ő gondjuk. Nekem semmi szükségem a nyavalyás gépeikre, nekik van szükségük rám, hogy előfizessek. De én nem fogok, az 100%. Egy csepp könnyet nem fogk ejteni, ha szegényeknek le kell bontani majd az adatközpontjaikat. Ők sem fognak egy csepp könnyet sem hullatni, ha megpusztul a notebookom. :DD

    (#6758) Black_Sheep: Nézd, én egy éve és egy hónapja vettem egy Radeon 290-est, bruttó 94K-ért. Kompromisszumot nem sokat kellett kössek, ment mint a meszes. Ha megnézed a mostani árakat, nem sokba került volna nekem egy éves távlatban a kártya, és elég jó esélyekkel futott volna neki a DX12-nek is. Szerintem ez az igazi ÉRTÉK, nem az, hogy vásárláskor 5%-al gyorsabb, vagy 50W-al kevesebbet fogyaszt.
    A generációnkénti váltás 50-100 000 forint költségét inkább elköteném másra. Persze, biztos van, akit ez nem érdekel, örülök a szerencséjének. :)
    Zöld kártyát nem azért nem vennék, mert ár, vagy érték, hanem mert a gyomrom nem veszi be, amit cégként művelnek évek óta. Nem kívánok egy ilyen céget a vásárlásommal támogatni. Szűklátókörűség akkor lenne, ha nem jó okkal tenném ezt. :R

    (#6759) Abu85: Sajnos a taktikájuk nagyszerűen működik. :(

    (#6763) Abu85: A low-level API-k esetén is ez lesz az első, amivel a Kepler indítani fog. -33%. :U

    (#6770) Keldor papa: Itt voltam, már előtte is. Rendszeresen ezt vágják a fejemhez, de nem értek egyet. A G80-R600 párharcban mindkettőnek megvolt a maga nyűgje, az R600-nak az erős fordító függősége, a G80-nak meg a gyatra geometry shader teljesítménye. Számomra eléggé borítékolható volt, hogy a G80 nem fog elbukni emiatt, mivel nem olyan lényeges dolog volt akkoriban. Amúgy volt 8800GTS 320MB-osom, és 3870-es Radeonom is, szóval elsőkézből van tapasztalatom mindkét kártyával. Mindkettő szuper volt a maga nemében, mindkettővel remekül lehetett játszani. :)

Új hozzászólás Aktív témák