Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz lowzor #6123 üzenetére

    Nézd, nálam egy szupercsendes házban volt, de rendesen szellőztetve. Lehet, egyeseknek jó esti program azon a nyomorúságos 50Mhz-en rugózni, de nekem jóval egyszerűbb volt ennyit feláldozni, és minden szépen csendben hűvösen tette a dolgát... Egyszerűen túl van ez itt misztifikálva.... De megszoktam már, hogy úgyis én vagyok a hülye, ha valamit nem úgy gondolok, mint a szent többség... :C

    (#6124) imi123: Én sem foglak megdícsérni a GTX980-ért. :P Béke. :R

    (#6125) Szaby59:Hivatalos AMD dia a 295X2 eseére: 500W TDP [link]. És ugyanezen diasor marketinganyagában külön kiemelték, hogy nem csökkentették az elérhető TDP keretet a 290X-hez képest. A többi csak matek, hiába próbálsz mindenhonnan belémkötni. :((

    Nekem 3 ventis volt, de hiába a 3 venti, ha a drága Gigabyte "elfelejtette", hogy borda is kéne alá, ami leadhatja a hőt. :C

    (#6127) asdxv: Kicsit jobb szellőzésű házban tuning nélkül jól bírta. De a leghangosabb "aftermarket" megoldás volt minden teszt szerint, de a -20mv és -50Mhz még így is kezesbáránnyá tette. :)

    (#6128) gbors: Azt azért ne felejtsd el, hogy az AMD-nek van egy hatalmas adu-ásza az Nv-vel szemben, ami nem más, mint az X86 licensz. ;)
    Ha tényleg az ilyen 250W-os APU-szörnyek felé indul a fejlődés az Intel révén, ott csak az AMD fogja tudni felvenni a harcot velük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák