Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz Abu85 #39449 üzenetére

    "Szerencsére a Vulkan leképezőnek nincs baja."

    De van, lényegtelen, hogy mitől, de jelenleg használhatatlan, a játékosokat nem érdekli, hogy mitől.

    "A probléma minden érintett szerint a driver."

    A játékosokat ez nem fogja érdekelni. Ők annyit látnak, illetve tapasztalnak, hogy ha DX11-ben játszanak, minden fasza, de ha átkapcsolnak Vulkan-ra, akkor a játék szarul megy. Még egyszer: a játékosok magas ívről tesznek arra, hogy miért fut szarul Vulkan alatt, ők elkönyveli, hogy DX11 jó, Vulkan fos és kész, ez fog elterjedni a játékról.

    Itt mondjuk a fejlesztők szerintem óriásit hibáztak, ugyanis ha ilyen szarul fut, akkor addig nem élesítem,amíg a megfelelő driverek nem készültek el. Ha kész a driver, egy post launch patch-el élesítik és kész, mindenki happy az új leképzővel és jó híre is lesz. Ezt a fejlesztők nagyon elkúrták.

    Bár az AMD is eléggé balfasz volt itt, hiszen még ők sem tudták elkészíteni a megfelelő drivert launch-ra mlg úgy sem, hogy partnerek a fejlesztőkkel. Szóval az egész így érdekes.

    A szerencséjük, hogy nem lett felkapott cím ez a játék, ez érthető is az Epic Store-os faszság miatt.

    Bár ha belegondolok, akkor szerintem pont emiatt nem sietnek rendbe rakni, mert a kutyát se érdekli ez a game és ezt ők is nagyon jól tudják. :DDD

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák