Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #45185024

    törölt tag

    válasz Hajdi #38729 üzenetére

    És felkérem oda Oliverdát topicgazdának mi ?:))))

    Na lassan lefolyik az ár...
    lassan lehet majd értelmesen is beszélni a kártyáról. Meg hogy mi jött be.
    >Adored TV leégett nem úgy mint a 'rejsztág' de na...
    (nem lehet hogy benne volt valami távlati terv csak miatta kivették hogy a hülye árai ne befolyásoljanak senkit?:)
    >Igaz lett a Veri a 2080-at link amin meghökkentünk.
    >Igaz lett hogy a Navival kapcsolatos mondandót elhalasztották !
    Teljesen bejött az amit Petyke ecsetelt a vaferről és arról hogy a gamer és a PRO hogy adja ki a teljes fejlesztési költségeket. Én mondjuk 100 000 kártya után gondolnám átbillenni hogy behozta a fejlesztési árát.
    Ez bizony úgy adja ki... 7nm ezt Gamerra ma kiadni szók egy hónapos megjelenéssel EUV bejelentés nélkül nagyon nagyon meredek.
    egy telitalálatunk volt neki
    > gratulálunk és a megérdemelt haribóját az északi sarki medveprémvadásznál átveheti
    > ÉN FE-t vártam meg is kaptam a 16 GBos FE-met csak más néven
    Ha jól értem ezt most "szeven"nek kell mondani ? mert 7nm-es és belerejtették a logójába Vega II: emblémát.
    De mi van a mosolyjeles CPUval minek I/O egyetlen csiplethez ?
    Azt írta amúgy a VidekardZ hogy még nem lehet tudni ez egyetlen kártya vagy kártyacsalád...de a selejt miatt nagyon nem logikus máshogy
    nade ha selejt árcsökkentett akkor miért 3800 shader miért nem a szokásos 3500 vagy minél kevésbé akarták korlátozni az ára miatt ?
    Jelzem én ezt elmondtam előtte hogy a egészet a instinctbe kellene a selejtet meg ide le és akkor valahogy ki lehetne gazdálkodni...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák