Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz torma1981 #51144 üzenetére

    Azért nem kell egyből betámadni ,meg a szavam kiforgatni? Hol irtam jó áron megy 400E-ért? Azt irtam nem fogják olcsobban adni mert a magyar gyakorlat azt huzzunk le akit tudunk.

    A 3080 szerintem 300-320 környékén kéne menni, a 3070 200-220E forint ha jó árat akarunk mondani ami nem lehuzás és reális.
    IGen valahogy 500E a 3080, de mivel hiánycikk magyarba szokás vastagon árazni.

    #51145Busterftw
    Hát de nem is ok nélkül zsugorodik a pc miatt, ilyen túlárazott hardver árak mellet több ismerösöm is azt mondta inkább vesz konzolt mert mire összerak egy gépet 500-600E forint.
    Ezért irtam egy belépő GTX 1650 is 180 dollár, ami még csak belépőszint.
    Azért használnak még sokan asztali gépet, csak elértünk oda hogy rengeteg alternativ épitkezési megoldás van.
    A régi X5660 6 magos xeonok is fillér árba mennek, szóval nem kell feltétlen az új vastagon árazott gépekre támaszkodni.

    51153VirsLee
    Szerencsére az ilyen nagyobb cégek nem ilyen fillérbaszó módon gondolkodnak :D
    Tőlünk nyugatabbra már korábban kiszórták a 2080Ti készletet. Akciókkal ;)

    Na pont ez az hogy nálunk még az a bevett gyakorlat utolsó pillanatba kell kapkodni és az új generációs hardvereket túlárazni.
    Sajnos ezt nem is nevezem fejlődésnek, valahogy a 3080 500E forint.
    A bolt persze hatalmasat keres rajta, de ez már közel sem az átlag magyar gamer felhasználási köre.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák