Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Z10N #19631 üzenetére

    Igen, a jóáras 7950-ek is jók, csak nagyon észnél kell lenni, melyik modell, volt pár borzalmas igénytelen. :B

    Tahiti-LE valóban kényes, de a Sapphire kiadása teljesen jó alulfeszelve, ami nekem van. Amiről a Logoutban írtam is jó volt, meg amit most vettem januárban, az is nagyon príma. 1000/1500Mhz-en, feltolt power limittel 70fok GPU, 75fok VRM a max teljes játékterhelésen, halkan, ilyen 2000-2200rpm között. Memóriát se nagyon kell húzni, ezen gyárilag 1500Mhz-es, szereti, ha több, de ennyivel is már szépen elketyeg, az órajelet is szépen fixen tartja.

    Igen, jó nagyon a Hawaii Pro is, volt olyanom, a ref nagyon gáz hang/hőfokra, azt ne. A nem ref hűtősök között vannak viszont jók. Mondjuk a Hawaii jól "skálázható", nekem a Gigabyte WF3 hűtős 900/1250Mhz-re "levéve" szépen halkan tette a dolgát, ott nem kell alulfeszelni, mert ha lejjebb veszed az órajelét, lejjebb veszi magától a feszt hozzá. Így már az is halk volt, a többi gyártói kártyán meg még erősebb hűtés van, ott még ennyi sem kell. Csak jó szellőzésű ház, az nagyon kell nekik a TDP miatt.

    Szerintem jó lesz a szimpla P10. A dual P11-ben nem látok fantáziát. :B

    (#19637) Yutani: 250W-os kártyát is meg lehet, csak nagyon észnél kell lenni, milyen házba, és milyen hűtős. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák