Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz Gabrikovics #30736 üzenetére

    Olvastam teszteket. Ami x16-os kártya, tényleg az a pár százalék eltérés van csak. Jobban az x8-as kártyáknál érvágás, de olyat meg úgysem rakok bele :)

    Amúgy úgy rakom össze a gépet, hogy ha később fejleszteném, 5700X is még bőven jó proci, valamint az RX580 még nincs meg, mellette vacillálok egy GTX 1070 8Gb-on is.

    Őszintén megvallva, nincs szükségem többre annál, amit ez a két kártya tud. 75 Hz-es 27"-os FHD IPS monitorom van. Stabil 75 FPS-en pedig FHD felbontásban mindent vitt közel maximális beállításokon az RX580-asom, amikor 2020-ban volt. Az RX580-ast pedig ismerem, volt ilyen kártyám egy 2700X mellett, szépen teljesített a monitorommal :)

    Az M.2 SSD részét is ismerem, használat közben nem nagyon vettem észre különbséget, mikor haverom gépét építettem B550-es lapba 5800X-szel és Gen4-es M.2 SSD-vel. Cserébe jobban melegszik, és ahogy elnézegettem a kínálatot, a Gen 3-as SSD-k TBW-je nagyobb is, mint a Gen4-eseké

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák