Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberboy42

    senior tag

    válasz Remus389 #12885 üzenetére

    Ha visszakeresel a fórumban, nagyon sok mindenkitől találhatsz leírást hogy hogyan kell finomhangolni. Nekem is Asus vega64-em van, és igy gyorsban csak annyit hogy a legtöbbet ha ki akarod hozni belőle akkor a ramokat kell feltolni. az 1100Mhz-et általában simán bírja. Az enyém 1140-ig nem hibázik. a ram feszültséget (ami persze nem is a ram feszt állítja, de ez most mellékes) érdemes levinni 1000mV-ra, így sokkal könnyebben tartja a frekvenciákat. A powert az úgy tapasztaltam hogy ha kitolom +30%-al akkor hozza a legjavát, és még nem extrém magas a fogyasztása, melegedése.... Na és persze az undervolt. régebben én is, mind sokan mások az egész görbe, mind a 7(8) state-nek a feszültségét, frekvenciáját megpróbáltam finomhangolni. És ha sokat pepecsel vele az ember, akkor meg is hozza a gyümölcsét, leginkább fogyasztásban. Viszont most már úgy vagyok vele, hogy a legutoló állapotnak a feszültégét leviszem 1200-ról 1160-ra. nálam ez még a biztos stabil, bármilyen játékban, bármilyen álllapotvátáskor. van anki sokkal kevesebb feszt adott neki és úgy is bírta. cserébe a kitolt powerrel együtt, sokkal magasabbra boostol, és sokkal továbbb is tartja. a többi állapot feszültsége nem igazán hoz sokat semmiben. a Legtöbbet amúgyis a HBM frekvencián tudsz hozni.

    ...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

Új hozzászólás Aktív témák