Új hozzászólás Aktív témák

  • CirrMee

    addikt

    Létezik ilyen...?

    Adott egy Asus RX480 OC 4Gb kártya, ami korábban hibátlanul üzemelt egy Asrock Z77 Extreme 3 + i7 2600k társaságában. Nemrég kapott némi újabb hardvert, egy PRIME H310M-K + i5 8400 képében. Egy ideig nem volt probléma, amíg a WoT volt csak porondon, mint játék. Aztán elkezdett a párom újra a WoWs -al játszani, és megjelentek random hibák. Konkrétan az Adrenalin leállítja a drivert, 3D gyorsítás ugrik, aztán megjelenik a Crash Defender hibaablaka - a Windows maga soha nem száll el. Nemrég debütált a CS2, az is hasonlókat szokott dobálni.

    Napok óta megy a vacillálás, hogy voltaképpen mi is lehet a kiváltó ok:
    -a kártyát átpakoltam a gépembe (Ryzen 2600X + Asrock B450 Pro4), ott megy szépen,
    -átpakoltam az i5 mellé a saját RX 580 Nitro SE kártyámat, hiba egy szál se,
    -van a háznál egy tartalék GTX 1050, az is hibátlanul megy az i5 gépen (eredetileg is együtt érkeztek a házhoz).

    A fentiek fényében a gyengélkedő táp lehúzható (Nitro SE amúgy is többet zabál), kártya lehúzható, alaplap+CPU lehúzható, RAM modulokon meg memtest is gond nélkül lefutott. Kb kifogytam az ötletekből, ha valakinek lenne még, ne tartsa magában... :)

    “Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

Új hozzászólás Aktív témák