Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz - = Zk = - #39848 üzenetére

    Már rég kitárgyaltuk a multit. ;) Tapasztalat került ide frissen is, mint látom.

    ricshard444: Talán mert aki azt írja, hogy single módban (ki volt hangsúlyozva) CPU limit van AMD procival, az vagy nem ért hozzá, vagy szándékosan ferdít. Éppen elég tesztet linkeltem, hogy mennyire nincs így. Amíg én azt látom, hogy a 6800K félgőzzel (rosszabb esetben háromnegyeddel, jobb esetben meg kevesebbel) kihajtja akár a tuningolt 7870XT-t is (ami jó 7950-szint), addig inkább a saját szememnek hiszek, nem olyanoknak, akik gyenge grafikai minőséggel, kihasználatlan VGA-val próbálnak CPU-limitet kreálni, hogy bizonygassák, mennyire szükségük volt egy i7-re. :R Nekem is volt i7-em, i5-öm is, most meg a 6800K csücsül a gépemben, mert bár inkább Intel-párti vagyok, ez a proci a gyakorlatban bőven jobb mindenre, mint egy hasonló árú Intel, és a megspórolt pénzen pöpec VGA-t vehettem. Ha azt látnám, hogy hálózati módban kevés, akkor sem állítanám en bloc azt, hogy kevés, csak, hogy hálózatban az, de single módhoz képest azért bőven vannak még tartalékok benne. CF meg megint más.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák