Új hozzászólás Aktív témák

  • goccer

    aktív tag

    Pingpong labdás Asrockról első benyomások: megjött, hűtése pozitív csalódás a számomra, idleben, régebbi játékok alatt szinte nem is lehet hallani, terhelés alatt persze nyilván más a helyzet, de összességében rosszabbra számítottam. Asus Hd5850es blowerem sokkal rosszabb volt. Driver fronton viszont hatalmas problémák vannak, bízom benne a "decemberi update" kezeli. Nem igazán vannak új játékok a gépen (hd7850et cseréltem :DDD ), annál megdöbbentőbb a tapasztalat például Quake Championsben. Volt olyan pálya ami konkrétan játszhatatlan az FPS droppok miatt. 200ról leesik 0ra, úgy hogy kb nem tudok mozogni a pályán. Gondoltam befejezem a Dishonoredot, aminek kb 8000 fpssel kéne futnia, de amikor nézetet váltok jönnek a másodperces beakadások. Black screen probléma még nem jött elő ebben a pár órában, de ez még nem jelent semmit, a HD7850 is csinálta néha az elmúlt időben kb heti rendszerességgel. Kártya csomagolással kapcsolatban valóban kicsit furcsa volt, hogy nincs rendesen lezárva, de patika újnak tűnt minden. Amit viszont nem tudtam hova tenni, hogy a nyák hátulján van egy felirat, hogy a "S/N matricát helyezze ide", vagy valami ilyesmi, de hát a matrica sehol...

Új hozzászólás Aktív témák