Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz Ryos91 #2079 üzenetére

    Ahogy egyre jobban közeledik év vége(akkor tervezek kártyát venni)még inkább azt látom hogy nem érdemes egyenlőre ebből az uj szeriábol bármelyik custom vagy nem custom kártyát venni mert az alapok szarok,azt látom hogy az amd csak hitegeti az embereket hogy ebben meg ebben a driver verzióban,a következőben,majd javitva lesznek a problémák na de ezt csinálja megjelenés óta nem?tavaly mikor gépet vásároltam,mint mindig azért jocskán megnézem az amd-t hogy miket kinál sokáig ugy volt hogy ryzen 7 fogok venni de 2018 év végén megjelenés után 1-2 honapra rá televolt minden forum azzal hogy szarok a biosok nem mindegy melyiket rakod fel,volt hogy beta kellet használni hogy jó legyen stb stb És most megint ez van itt is.Ugy szeretnék tölük vásárolni hiszen ugyanazt a teljesitményt kinálják 40-50e olcsobban mint a konkurencia,de ha én megveszek valamit én nem akarok azzal napokat eltölteni hogy drivert töltök le-fel forumokat böngészek hátha találkozott azzal a problémával valaki mint én.Komolyan mondom nem hiszem el....Remélem igazak a mende-mondák és mire vásárolnék kártyát használható lesz :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák