Új hozzászólás Aktív témák

  • Ryos91

    csendes tag

    Üdv!
    Pár napja vettem egy Sapphire 5700XT Referencia kártyát, de ... a várt maximális teljesítményt hozza, viszont totális bughalmaz szerintem az egész és látom nagyon sokan papaszkodnak rá. Nem vagyok nagy szakértő, de az hogy a mag órajelem ingadozik és nincs Mindig stabil FPS-em és konkrétan biztos, hogy emiatt... szégyen szerintem. Arról nem is beszélve, hogy a FreeSync sem működik rendesen nálam normálisan a LG 29WK500-P.AEU 75Hz-es monitoromon, de a Samsung 32:9-es 144Hz-es monitoron meg tökéletesen jó volt havernál. Nálam konkrétan villogott a kép vízszintes csíkokban mint ahogy az egyik feljebb kommentelőnél is egy videóban... Hozzáteszem most vettem egy komplett gépet monitorral újonnan.

    -Ryzen 5 3600 3.95GHz (Thermal Grizzly Kryonaut + Wraith Prism Hűtő)
    -Kingston HyperX 2x16GB RAM 2666MHz, de 2800 felett megy stabilan.
    -ASUS TUF B450M-Pro Gaming (új BIOS-al)
    -Sapphire Radeon RX 5700XT
    -Chieftek element 700W 85%+
    -Patriot Burst 960GB SSD
    -Zalman S3 Ablakos Ház
    -LG 29WK500-P.AEU monitor 2560x1080 60-75Hz

    Feltettem most a legjújabb jelenlegi driver-t is (19.9.3) és semmi változás kb...
    Mintha egyszerűen amióta megjelent a VGA... nem is foglalkoztak ezzel és direkt így lenne beállítva az energiatakarékosság miatt. Megértem persze, legyen takarékos... ha netezek... de GAME közben taposson oda rendesen ha még csak 60-75HZ/FPS-re is van max szükségem... persze, ha kilövöm a V-sync-et akkor egyből világgá megy mint a Ti ami kurvajó, de mivel utálom hogy törik a kép így muszáj V-syncelnem mivel a FreeSync sz@r nálam... és akármit is akárhogy is állítgatok... a mag órajel ugrál, mint az isten **sza és néha bizony ha 60FPS van ugye V-snyc alatt... sajnos alá is tud menni, mert kb 600-900MHz között ugrál a hülye a maxolás , vagy legalább tegyük fel pl 900MHz stagnálás helyett... és nyilván egy pillanatra leesik az FPS is emiatt, ami bazira kellemetlen, hiszen a VGA 60%-on se megy sokszor... szégyen... Kizárólagos alapon a VGA a ludas és nyilvánvaló, hoyg emiatt, mert teszteltem 1080Ti-vel is és lám... megszűnt minden ilyen jellegő probléma... Értem én, hogy új... csiszolatlan gyémánt... főleg ennyiért, de könyörgöm... ez nevetséges egy ilyen erejű/katagóriájú VGA-nál... Valaki tapasztalt javulást, vagy beállítással kapcsolatban... akármi segítséget/javaslatot elfogadok... Alig vártam és erre ilyen problémákkal szembesülök...

    Már azon a ponton vagyok, hogy elcserélném egy GTX 1080Ti-re... -.-" Hozzáteszem nem vagyok kékpárti, de ott aztán alig volt problémám ha csaltak is dolgokkal... ez jelenleg esik kel...
    Helyesírási hibákért bocs, de az ideg elkap már :/

    András :R

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Ryos91

Új hozzászólás Aktív témák