Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz frescho #86474 üzenetére

    Igen, de mint írtam neki is, azért a 3GHz, na de...
    AM3+ : FX8320 még most is eszméletlen jó proci, arról vagyok, de most építem a Zen váltótársat...

    PCjr-t pld a két John élettörténetében olvastam, hogy szerintük is mekkora dobás volt, de nem hinném hogy nekem valaha is lesz ilyen ritka retro gépem.
    EGA volt anno, felejthető a VGA- hoz képest. VGA- nál korábbi amúgy is csak CRT- vel, az meg kiégeti a szememet.

    szerk : lenézett gép - lenézett proci figyelt be nálam, amint látszik is a teszten, Cyrix M-II PR300 mire képes :


    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • KROK640

    veterán

    válasz frescho #86474 üzenetére

    Nem, nem ...
    Itt nem 80db-ból volt jó, hanem mind a 80db ment 2400-2750MHZ-en.
    Ukrajnába vittünk anno sokat, Kijev önmagában benyelt 400db-ot; de Harkivbe is eladtam 60db-ot az ott tartózkodásom alatt. Még kevésnek is bizonyult. Annyira nagy volt az érdeklődés. Mariupolba (de tök jó város volt, legalábbis én élveztem; de ez még bőven a háború előtt volt) is ment jópár. (és mai napig 2000+ db van ismeretlen helyen)
    Ezek mind jól húzható darabok voltak, 15000-20000 ftnyi hrivnyáért kaptak 75-100+ ezer ft-os teljesítményt. Míg itthon az S754/949 volt a menő addig nekik ezek volt a bestbuy. (volt, hogy 482db Athlon XP processzor volt a tulajdonomban)
    Az ukrán (és némileg) a török piac (ahová kevés jutott) olyan volt mint a szivacs, ezeket felszívta, bármennyit is vittem. Konkrétan az ígéret földje. Mindegyiket is vitték.
    Ezek mind átlag feletti TbredB/Bartonok voltak. (ezért látok arra óriási esélyt, hogy Athlon XP tuningból onnan emelkednek ki, bár most a háború miatt ezt nem látom, sőt még a csapatomat is szétzilálta :( - sajnos már van olyan fórumozónk aki már nem lehet velünk, mert a háború áldozata lett :( -- szétbasz ez mindent, kurva gyorsan be kéne fejezni ezt a háborút)

    X6 az nekem önmagában egy gyönyörű, szeretett, vágyott CPU, főleg mióta az egyetlennel találkotam ami ment 4500MHZ-en az összes maggal! De kár h lappal és 8GB RAMmal ment el 45 ezerért :( Ha tudom, magam veszem meg.

    Q6600, volt hozzá szerencsém, és azt is szerettem. Nem a különleges E6600 (ami 6600MZ-en), de nagyon oda adta. I920 helyett I930-hoz volt szerencsém, de izmosan kiadják még ma is.
    Bulldozerek nekem is csalódás voltak.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák