Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz arn #43140 üzenetére

    Mindíg mondtam hogy nem egyszerű operett a GUS. Nekem régen kimaradt, már csak retrozásként vettem górcső alá. Alaplap keresése ( ezt sem szokták elhinni hogy válogatós ). Olyan lap kell ami nem dobja vissza a konfigurátor tesztjeit, nagyrésze akkor is visszadobja ha a kért értékek biztosan szabadok. Utána még néhány szoftveres szívás. Szakaszosan foglalkoztam vele, mikor felforrt az agyvizem félretettem egy időre. Ráadásul nekem dualban kell az Awe- val. Ha sikerül ki kell venni a lapból, bele az Awe, azt belőni ( ez könnyü ) a GUS által nem használt értékekre, aztán a kettő együtt. Az is sikerült néhány agyi-reset után :DDD
    Most 2 gépben is szépen mennek együtt. A GUS is szól rendesen - már amiben van támogatása. Az egyik gépről van blog, ott részletesen le is írtam az erőforrásokat, melyekre belőve a két kártya ütközés nélkül megy. Ha ütköznek egymással vagy más eszközzel, akkor minden reset után változékony katyvasz lehet a vége, ennek eredménye - szól/nemszól, midi van/nincs, wav van/nincs, esetleg fagyás, stb.

    Ranagol_5 : azért ritkaság mert sok a dugipéldány :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • frescho

    addikt

    válasz arn #43140 üzenetére

    El lehet. Ha 10+ negyzetmetert kitoltesz gepekkel padlotol falig, akkor keresheted egy darabig :D

    A SIS-es PCI-os 486 lapok viszont jok voltak. 5x86 160MHz-en jo kis budget megoldas volt, a quake volt ami lefektette oket, de azt leszamitva sokaig jok voltak.

    Jumperelgettem kicsiket es nem tudom eldonteni, hogy a gep szivat vagy csak hulyesegeket ir-e ki. Gyanus, hogy az egyik 16 MHz az valojaban 50, az XX meg 60, azert nem indul ott a gepezet.

    12 34 56
    16 - O O O
    16 - O O C
    XX - O C O
    33 - O C C
    40 - C O O
    25 - C O C
    20 - C C O
    16 - C C C

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák