Új hozzászólás Aktív témák

  • Gona.

    csendes tag

    válasz arn #96235 üzenetére

    Azt elfelejtettem írni, hogy az elsőnek próbált VGA kábel is gyanús volt, aztán tartottam egy "előverseny"-t egy Matrox Millennium G550-el és 7 különböző VGA kábellel. Igen látványosak voltak a különbségek. Messze a 2 legrosszabb, az újonnan bontott 2 különböző gyártmányú VGA kábel volt. A két legjobb a két legrégebbi, jó vastag VGA kábel lett. Bár én elsőnek vártam azt a fehér kábelt, ami vastag is, szép nagy ferrit zajszűrői vannak, és még a csatlakozó házak is alumíniumból vannak, de ez a második lett. Az első, egy fekete, hasonló kinézetű, de műanyag csatlakozóházas VGA kábel lett, ezzel készült az összes teszt. (Nemrég, az itteni bolha piacon, egy vegyes kínálatú asztalon hevert egy hasonló kinézetű/korú vastag VGA kábel. Kérdeztem a hölgyet, hogy mi az ára. Mondta 300Ft. Gyorsan megvettem).
    Én is elég valószínűnek tartom, hogy AD is generál zajt. A teszt vége felé úgy éreztem, hogy igazán nincs is sok haszna az egész tesztnek, mert eleve CRT-t tervezek a retro gépeimhez, de aztán eszembe jutott, hogy sokaknak nincs helyük egy CRT-hez, nekik talán hasznos lehet az eredmény.

Új hozzászólás Aktív témák