Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz alvaro #42683 üzenetére

    93-ban lett 386SX-em, de MFM vinyoval. Eleg sokaig volt "hibrid" configom, ahol egy-egy komponens elvitte a fejlesztesre szant penzt. Amit meg emlegetni szoktam az az 5V-os Ti DX2 80-as procis gep. Az alaplap egy VLB-s 386-os lap volt, aminek volt 486-os foglalata es hivatalosan 486DX33-ig mukodott. De a jumperekkel lehetett 50MHz-et allitani, volt 5V-os DX2 es eleg idom, hogy kivalogassam a hozza valo IO kartyakat, amik mentek ezen a frekin nagy kesleltetes nelkul. Ez kb. 96-ban volt es kvantumugrast jelentett az SX utan. Ekkoriban mar voltak Pentiumok, de nekem kb. 2 ev kellett, hogy legyen egy Tomato Socket 7 lapom, amiben aztan egymast kovettek a kulonbozo procik (75-tol 166MMX-ig, de volt benne 2darab 6x86 is). Vegul 98 ev vegen jott egy teljesen zsir uj gep. BH6+300A, ami akkor tuningolva mar a felso kategoriat nyalogatta. Aztan csak procit cserelgettem benne evekig.

    DarthSun: Amikor Athlon-t vettem valamiert nem akart osszeallni a gep. Nem votl rossz, de valahogy nem hozta azt a gyosulast, tuning potencialt amit vartam. Persze mindenki dicsekedett, hog neki mennyit megy, de nekem sehogy nem akart stabil lenni 2.1GHz felett. Az elotte levo Celeronok elkenyeztettek, azokkal olcson lehetett jo nagy tuninggal jot epiteni, mig az XP mar csak a kozep mezonyben volt benne. De jott az A64 3000+ egy 6600GT-vel, mert megengedhettem magamnak es siman ment 270-es FSB mellett.

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák