Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Methionyl

    senior tag

    válasz belaazallat #60520 üzenetére

    Nálam is kidob egy hibát a 2. kör után..
    a sima IBT 10 kör után se szól, se a prime 1 óra után,játéknál sincs prob., se semmi..fura ez FX Fix-es IBT :DDD

    They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

  • Habugi

    addikt

    válasz belaazallat #60520 üzenetére

    Ez úgy van hogy nem lett igazam! :B

    Btw, ha ennek is adsz prioritást szerintem meg fog fordulni bár szemre valóban oly mindegy.., jó kis kocka, szerintem bűn ha nem húzod tovább de Ön tudja! :R

    (#60521) Viktoár:

    Ez ilyen mit tudnék odagányolni a fiókból rögvest, meglévő "alapanyagokból" megoldás lett volna. :D
    Ám ha csere jellegű indíttatásaid vannak, van pár járható alternatíva, amikor az NB bordát lecseréltem akkor nézegettem a VRM-re mit tudnék szervírozni.

    Ezekről konkrétan tudom hogy kisebb-nagyobb ügyeskedéssel AM3+os lapokra is felrakhatóak:

    Az én lapomra példának okáért így szokás felrakni :D :C

    Van még a HR-09 TypeS illetve TypeU Upright verzió is amikről a TR oldalon nem találtam képet.

    Aztán Enzotech MST-88 és még jópár.., üröm az örömben, itthon kb beszerezhetetlenek már.
    Aprón, vaterán és ilyen helyeken néha még lehet lőni egyet-egyet (példának okáért a szintén beszerezhetetlen HR-05öt amit az NB-re raktam azt is aprón sikerült lőni..) de inkább ebay.., a felsoroltak többsége 15dodó körül rendelhető még.

    Overlockers fórumon érdemes barangolnod, van pár thread/topic ami ezzel foglalkozik. Kettő random kiragadva: [link], [link]

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák