Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    Sziasztok. kell írnom egy levelet az ismerősömnek mert családi barát tartozik és megpróbál úgy fieztni ,hogy egy vga-t fél áron add és nem tudom melyik lenne a legjobb döntés mert túlkötlteni sem akarok. kiszemelt egy MSI 270x 4 GB-s vagy egy MSI GTX770 vagy Gainward 2GB-os vagy egy 280x. Na most nem vagyok FPS őrült és,ha egy 270x bőven elég. bf4-et a a6850 is viszi . Én MMORPG-ket játszom stb. Most azt se tudom ,hogy a fx 8120-am 4,2-n melyikhez lenne elég még! Tudom ez FX topic ,de a sok olvasás után itt vannak a legértelmesebb gndolkodású és hozzá szolású emberek és talán ebben is inkább rátok hallgatnék.

    ui.: nem a FPS rekord felállítsa a cél. FULL HD a cél és ,ha egy 270x elég mert azt mondjuk megúszom 32 ezerből akkor elég nekem az GTX770 az 45-50 ezer lenne de ott keveslem a 2 GB-t és ahogy nézem ajátékokat zabálni fognak azt is. 280x-t meg a föld alól sem tudok keresni . Tudom jön a sima 280-as ,de most kell sajnos vennem nem tudom megvárni mert a héten le kell adnom a rendelést!

    Hja és egy Zalman Z11 Plusos házban lenne

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák