Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz Brekkk #23208 üzenetére

    egyáltalán nem személyeskedésnek szánom, de most kérdezted meg hogy egyáltalán mikor van leszorítva az a szerencsétlen hűtő.... de azért reflexből tőled is meg mástól is jön a megmagyarázás hogy márpedig gari ha nem bírja a kis gyári hűtő...

    gondoljuk már végig hogy felső közép kateges alkatrészekről van szó, eléggé evidens kéne legyen hogy akkor felső- közép kateges házba kerül ami alsótápos és jól szellőzik nem a 6ezer forintos papírházba
    ( a jól szellőző ház: elöl 12cm, alul 12 cm, hátul vagy felül mégegy 12 cm)

    akinek meg van 150 ezre egy ilyen gépet összerakni annak van pénze a 14 ezres hűtőre is
    a prime egyáltalán nem normál használat, sőtt extrém igénybevétel
    játékok alatt sokkal kisebb terhelésnek van kitéve, de még média kódolásnál sincs ilyen gyilkolás neki

    ha hangos az 5000rpm-es hűtő akkor ez van, sehol nem igérte az amd hogy halk hűtőt fog adni
    rendesen szellőző alsótápos házban pedig elbír a gyári hűtő a procival, lehet hogy 65 fokra is felszökhet, de stabilan menni fog
    az én 8120am 3 hétig ment gyári hűtővel sose volt probléma vele csak a hang, és a tuning miatt cseréltem le nagyobbra, pedig azonos tpdről beszélünk (125w)

    egyébként meg bármilyen procit vennék én biztos hogy lecserélném a gyári hűtőt lehet az i3-5-7//fx 4100-8350
    nem pedig rohannék a boltba hogy úristen melegszik garancia

    ha meg asrockod van, azok az itt általam olvasottak alapján eleve túlfeszelik az fx procikat

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák