Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    válasz Pug #2132 üzenetére

    1090T(azért ezt mondom mert ezt volt alkalmam használni) rendszer és játékok alatt észrevehetően rosszabbul teljesít mint az FX6100. Benchmarkokban jobb,de ez szerintem betudható annak,hogy pl. a 3Dmark11 sem támogatja az FX processzorokat,sőt még a win7 sem. Én személy szerint sem az 1090T,sem a 965-öt nem tenném vissza az FX6100 helyett,pont az előbb felsorolt indokok miatt. A hype az tényleg nagy volt az tény,ezt szerintem is elqrták,mert nem úgy kellet volna beharangozni,hogy itt a világ első 8 magos CPU-ja,blablabla,főleg,hogy nem is igaz. És,ha úgy nézzük,ahogy van is,hogy a 8xxx széria 4modulos cpu 6xxx 3modulos a 4xxx 2modulos akkor igencsak lemosta a PHII szériát,is.A Thuban magos X6-oknak ha így nézzük nincs utódja,mert annak 6magosnak és 6 végrehajó egységesnek kellene lennie. Tehát igazából szarul tálalták,de attól ez még egy igen jó processzor. 8xxx széria a PHII X4 utódja.

    UI: Az árazás az tényleg szar! :K (bár én jutányosan jutottam hozzá) :)

    (#2133) Ricsiii1992: Amit ma próbáltam 4700Mhz 1.45V prime alatt 52C'-on tartja a H60. Érdekes,hogy 4.5Ghz felett sokkal nagyobb mértékben kell emelni a feszkót,hogy stabil legyen,mint a 3.3-4,5Ghz-ig kellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák