Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Perzeusz #23380 üzenetére

    Link a kép linkje, a link szövege [link] helyett pedig (a bélyegkép méretű) képet szúrsz be.

    Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni... Hát, gyakoroltam, van benne pár nem eléggé éles kép (naivitás volt kipróbálni az 1/60at pl, de szenvedtem néha a vakuval, változtak a fények) illetve ezek most csak nyersek, de ez nem arról szól mit tudok kihozni belőlük, hanem az egyéb hibákról.
    Lássuk mit látok jól, és még miket nem, ebben kérném újfent a segítségeteket. :R
    link

    Alapból:
    -Nyaklány csatja nem jó helyen van, egyik képen sem
    -néha cérna lóg ki a ruhából (ok, ez könnyen levehető pl kézfejről még, de figyelni kellett volna)
    -megint ruha bevágás, piszok nehéz erre figyelni, nem vagyok hozzászokva
    -testhezálló felső a nadrág gomb/szíj találkozáson nem szép, kerülendő lett volna
    szerk: Párom szerint lightos volt a sminkje, sztem okés portréra (meg amúgy is :B )

    képeken lévő hibák:
    1: fej sokat dől oldalra
    2: felső gyűrődik, csípő szöge vagy sok vagy kevés
    3: törzzsel ellentétes irányban túl sokat fordul a fej, kézfej kicsit hangsúlyosabb a kelleténél
    4: eltűnik a haj az arc mellől, meg kellett volna igazítani (ettől jobban kiálló könyök pedig elviszi a szemet), csípő/bal láb továbbra sem az igazi (de hogy lenne jó?)
    5:sok lett vállból a fordulás, jobban a kamera felé kéne, haj megint megszűnik az arc mellett, bal kéz talán picit hátrébb/fentebb kéne hogy csípő ívét kevésbé takarja
    6: fejet hátrébb, túl nagy szögben állnak a vállak, felső gyűrődik - kéz+láb talán szerencsésebb
    7: haj arcnál és nyaknál sem jó, öv/gomb+felső, felső felül bevág
    8: közelebbi váll nagyon fent van, felső -||-, hajat fülre jobban rá kellett volna húzni meg nyaknál sok
    9: arcnál jó a haj, nyaknál sok
    10: sok lett vállból a fordulás
    11: most a fej fordult sokat (törzzsel ellentétesen legalábbis soknak tűnik)
    12: felső+nadrág találkozás
    13: túl le volt billentve a fej, akkor már ráncolódik a homlok
    14: sok kicsit a fejfordítás, nem húzza ki eléggé magát
    15: alakul, talán picit sokat dől oldalra a fej
    16: talán csak a sztenderd csatt, sokat takaró haj, kicsit bevágó felső - plusz a napszimulátorral kicsit erősre sikerült az árnyék
    17: talán csak a sztenderd hibák
    18:jobb váll kicsit hátul, közelebbi kicsit fent, homlokránchatár, nadrág+felső
    19: vállal picikét felém kellett volna(?)
    20: cérna, bevágás, nadrág+felső találkozástól eltekintve talán jobban keresztbe kéne innentől (a végéig) a láb, ezen jobban ki kéne húznia magát
    21: Ha a szegycsontot nem takarná a haj, kiegyeznék már vele...
    22: haj az arcnál megint eltűnik, jobban áll amikor keretezi. Bal kéz kicsit húzza a felsőt, de az hogy felcsúszott jobbnak tűnik mint ahogy az övön/gombon feszül, de fent legalább megigazítva
    23: helllló Victoria Justice, cicit picit jobban ki, fotósnak fókuszt nem elq..ni és jó is
    24: kb, bár előbbi mosoly jobban állt
    25: fejecskét hátrébb
    26: közelebbi váll magasan van kicsit
    27: most még jobban, ehhez a fej/váll tartáshoz vállal kicsit jobban felém kéne fordulni(?)
    28: váll, kéz jobb már, kár a hajért
    29: dettó, fejtartás talán még jobb, cicit jobban ki kellett volna húzni (kb mint 24esen)

    +1: Nem jövök rá a 17es miért tűnik 'sokkal' jobbnak a 16osnál, alig változott a testtartás/váll/arc, magasságban is alig lehettem pár centivel lentebb, meg talán hogy kikerült a kép közepéről :F

    Köszönöm annak a türelmét aki véleményezi hogy jól láttam-e amit; és miket hagytam esetleg még ki/láttam rosszul. :R

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák