Új hozzászólás Aktív témák

  • ccs2929

    senior tag

    válasz erzol #22477 üzenetére

    Az első nekem sem igazán jön be, leginkább a bal oldali homályos sziklák zavaróak, mert eléggé hangsúlyosak, két képből kellett volna minimum összerakni szvsz., meg elég lapos, de, hát ilyen időben nem könnyű a kép készítés :)

    A második elsőre szintén nem sokat mondott, de, minél többet nézem, annál jobban kezd tetszeni :K Viszont ahogy előttem is mondták, a csaj a padon, a téglás háttérrel igen jó téma lehetett volna, főleg ff-ben :)

    Chance A virágoson nekem kicsit sok a szaturáció, lehet csak a lila/rózsaszín csúszkákon húznék vissza, + amit hcl mondott, engem is az zavar picit, hogy a közelebbi virág kiesik a dofból, meg ott picit lent is hagytam volna kis helyet.

    A legós k. jó, ha nagyon kötekedni kell, akkor ezt is stackeltem volna, mert itt is kiesett a dofból a legóember képe, a fejsze, vagy balta, meg a nyílpuska is, copassnak +1 a fejsze csonkításra, igaz írtad, hogy miért van, a bokeháradat az külön bejön rajta, színek is nagyon összejönnek nekem :))

    Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

Új hozzászólás Aktív témák